Zakończenie roku szkolnego

W związku z zakończeniem roku szkolnego wszystkim dzieciom i ich rodzicom życzymy ciekawych wakacji, dużo słońca, wielu wspaniałych wrażeń i cudownych chwil spędzonych na plażach, w górach lub w innych ciekawych miejscach.

Dostaliśmy dofinansowanie z Urzędu Miasta w kwocie 3.300,- w ramach projektu „Wakacje na sportowo” do zajęć tanecznych, gimnastycznych i na basenie. Zajęcia te odbywać się będą w sierpniu w Olsztyńskiej Szkole Wyższej. Wszystkich chętnych prosimy o zapisy do Stasi Mażulewicz.

W ramach dofinansowania przez Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego, ze środków PFRON, zadań z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych fundacjom oraz organizacjom pozarządowym – otrzymaliśmy dofinansowanie w kwocie 36.250.- do zadania „Pokonujemy swoje słaboście” na zajęcia logopedyczne, dogoterapię, hipoterapię, zajęcia taneczne i na basenie. W związku z tym, że zajęcia z hipoterapii rozpocząć się mają w lipcu prosimy rodziców o zapisywanie dzieci do Stasi Mażulewicz lub Uli Stacewicz.

Pozdrawiamy słonecznie

Zarząd

Dodaj komentarz